Select Language English
Fabrika Aydınlatma

Fabrika Aydınlatma

Fabrikalar, üretim tesisleri, tekstil - konfeksiyon ve deri atölyeleri, metal işleme tesisleri endüstriyel tesisler, mobilya işleme atölyeleri vb. alanların aydınlatılmasında kullanılmak üzere uyumlu tasarıma sahip armatürler.

Endüstriyel tesislerin önemli ve sürekli masraf kalemlerinden olan aydınlatmanın, düşük enerji tüketimine sahip ve uzun yıllar bakım gerektirmeyen %80 tasarruf sağlayan Fabrika tipi Endüstriyel LED Aydınlatma armatürleriyle değiştirmek tesis maliyetlerini oldukça düşürür.

KARMA Endüstriyel Aydınlatma Armatürleri ışığı uygulanan alana uygun şekilde yönlendirmek üzere tasarlanmış Özel tasarım Lenslere ve Reflektörlere sahiptir. 1 watt karşılığı ışık şiddeti (lm/W) oldukça yüksektir .

Uygulanan Alanın ihtiyacı olan ışık seviyesini (LUX) en düşük güç ve en az aydınlatma armatürü ile sağlamak hedeflenir böylece gerçekten tasarruf sağlandığına emin olabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Akıllı Kontrol Sistemleriyle ve sensor uygulamalarıyla yoğun zamanlar veya düşük yoğunluklu zamanlarda kademeli veya ayrı ayrı armatür kontrol edilerek hedeflenen tasarruf seviyesinin de üzerine çıkma imkanı doğar.

Enerji Etiketi :
WATT :
CCT/KELVİN :
OPTİK AÇI :
ÖLÇÜ :
RENK :
Sembol :