Select Language English
Depolama Alanları

Depolama Alanları

Depo, Soğuk hava depoları, Soğuk oda, Fabrika -atölye ve Üretim tesisleri gibi alanların aydınlatılmasında kullanılan, Yüksek tavan aydınlatma armatürleri, depo aydınlatma; Depo raflarına yönelik duble asimetrik, raf Aydınlatma Armatürleri ve FloodLight (projektör) gibi ürünleri ve Sanayi tip aydınlatma armatürlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Filtreyi kullanarak ; Işık rengi (CCT - KELVIN), Gövde rengi, Ölçüler ve güç (Watt) gibi özelliklerden arama yapabilirsiniz.

Endüstride maliyetleri düşük tutmak için önemli masraf kalemlerinden enerji tüketimini belirli bir oranda aydınlatmalar kullanır Bu masraf kalemleri dikkatlice incelenmelidir LED Aydınlatma konvansiyonel akrabalarına göre çok daha verimli ve düşük enerji tüketir, ancak iyi tasarlanmamış bir LED Armatür istenilen Tasarrufu şaklamakta yetersiz kalabilir. Bakım maliyetleri, armatür ömrünün kısa olması, elektronik ekipmanların (driver sürücü) kalitesiz olması ilk yatırım maliyeti düşük olsa da daha sonrasında planlanan tasarruftan çok daha fazla masraf oluşturur.

KARMA daha uzun ömürlü ve etkinlik değeri yüksek (lm/W - 1 watt = ışık şiddeti) ürünler üretir, böylelikle eski tip floresan ve endüstriyel benzerlerine oranla tasarruf sağlar. Bu tasarrufu toplam ışık akısı üzerinden hesaplayarak kolayca bir aydınlatma projesi/planı yapabilirsiniz. Dilerseniz KARMA aydınlatma Projesini sizin için profesyonel mühendisleriyle yapabilir.

Tüm bunlara ek olarak; bir depo alanının standartlara göre 100<250 Lx (LUX) seviyesinde olmalı, bu durumda ortalama Lux seviyesini kullanılan armatür miktarı ve bu armatürlerin toplam tüketimiyle ve çalışma zamanını da düşünerek toplam KWh cinsinden enerji tüketimi hesabı yapılabilir. Depo Aydınlatma Armatürü satın alırken etkinlik değerinin (Lümen / watt) 130lm/W ‘ın üstünde olmasına dikkat edilmelidir, bu büyük ölçüde karmaşık gelebilecek hesaplamayı basitleştirir.

KARMA Aydınlatma armatürlerini ilave ve büyük masraflara sebep olacak enerji dağıtma (BusBAR) hatlarından bağımsız tasarlar. Kablo maliyetleri düşük enerji tüketen ürünler için çok daha azdır.
KARMA Depo Aydınlatma Armatürleri bilinen tüm kontrol sistemlerine entegre edilebilir. ZigBee, Dali, IOT, hareket sensörü, ışık sensörü vb. böylelikle kullanılmayan alanlar için ilave bir tasarruf ortamı sağlanır. Işık seviyesi düşürme aç/kapa gibi dolayısıyla tüketimi azaltmış olursunuz.

Etiket: depo aydınlatma, endüstriyel aydınlatma, sanayi tipi aydınlatma, enerji tasarruflu aydınlatma, Depo AYDINLATMA ürünleri,Depo AYDINLATMA Armatürleri,AYDINLATMA Market,Soğuk hava deposu AYDINLATMA armatürleri
Depo LED aydınlatma,LED AYDINLATMA,Etanj Armatür, led depo armatürü

Enerji Etiketi :
WATT :
CCT/KELVİN :
OPTİK AÇI :
ÖLÇÜ :
RENK :
Sembol :